Polskie Składy Budowlane

Gazobeton H+H. w Warszawie – wybierz Elmas!

Beton komórkowy, czyli gazobeton h+h, w Warszawie jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów na budowę m.in. ścian zewnętrznych, wewnętrznych w nowych budynkach oraz ścianek działowych np. w budynkach remontowanych. Ze względu na swoje właściwości, również w naszej hurtowni jest topowym produktem, który posiadamy w atrakcyjnej cenie. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy szczególnie osoby z Warszawy oraz okolic.

Jakie zalety posiada gazobeton h+h 24?

Warto zacząć od właściwości i składu gazobetonu h+h 24, ponieważ niezależnie od producenta, tworzy się go ze składników w stu procentach naturalnego pochodzenia. Powstaje ze zmieszania w odpowiednich proporcjach cementu, wody, wapna oraz piasku, dlatego jest materiałem nie tylko trwałym, ale również ekologicznym i uważanym za jeden ze zdrowszych ze względu na znikomą, naturalną promieniotwórczość.

Jednak najważniejszą cechą charakterystyczną gazobetonu h+h 24 jest jego porowatość, dzięki której wykazuje się on doskonałą termoizolacyjnością. Dodatkowo cechuje się dużą odpornością na różne warunki pogodowe, dlatego świetnie sprawdza się w naszym klimacie umiarkowanym. Samo rozwiązanie w tej postaci zapewnia długoletnie użytkowanie z minimalnym nakładem finansowym. Co do napraw, ich koszt jest relatywnie niewielki.

Jaki gazobeton h+h w Mazowieckiem jest powszechnie dostępny?

Najpopularniejszy na rynku jest gazobeton h+h 24 cm, produkowany zgodnie z normą PN-EN 771-4, wymagającą, aby materiał ten, pozostając w stanie suchym, miał gęstość zawierającą się w przedziale od 300 do 1000 kg/m³. Dobre hurtownie posiadają różnych wymiarów gazobeton H+H,o różnej gęstości do wyboru: od 300 do nawet 800 kg/m³. Spora gęstość w tym wypadku nie wpływa na ciężar – jest to materiał niezwykle lekki, ale i trwały. W przypadku najczęściej stosowanej opcji, czyli gazobetonu H+h 24 cm, waga 1m² wybudowanej z niego ściany to od około 130 do 180 kg. Lekka konstrukcja nie jest zbytnim obciążeniem dla pozostałych elementów budynku, materiał ten dodatkowo nie sprawia kłopotu przy transporcie i jest znacznie łatwiejszy w murowaniu od swoich klasycznych odpowiedników.

Akcesoria niezbędne do gazobetonu h+h 24

Gazobeton H+H w Mazowieckiem jest chętnie wybierany przez fachowców także ze względu na łatwość murowania z jego pomocą. Aby materiał ten stał się solidną konstrukcją, trzeba do niego wybrać odpowiedni klej do gazobetonu H+H – najlepiej dedykowany do niego i odpowiednio dopasowany pod względem swoich właściwości. Odpowiednią opcją, proponowaną przez samego producenta, jest cienkowarstwowa zaprawa klejąca. Jest ona praktyczna nie tylko ze względu na niezwykle szybkie i dobre wiązanie, ale również ze względu na swoją formę – jest gotowa do użycia zaraz po dodaniu wody i jej dokładnym wymieszaniu.

W dobrych hurtowniach budowlanych dostępny jest klej do gazobetonu H+H, przeznaczony do wznoszenia ścian nawet w okresie zimowym, kiedy zwykle prace tego typu są przez fachowców odradzane ze względu na niesprzyjające warunki i zbyt niskie temperatury. Z takim wyposażeniem prac budowlanych nic nie powstrzyma – wystarczy wybranie odpowiedniej wersji zaprawy, w tym wypadku – zimowej.

Dlaczego warto wybrać gazobeton h+h w Warszawie z dobrej hurtowni?

Gazobeton H+H w Warszawie jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów budowlanych i wykończeniowych ze względu na jego właściwości oraz bardzo szerokie i wszechstronne zastosowanie. Z jego pomocą można z powodzeniem wznosić zewnętrzne i wewnętrzne ściany nośne i nienośne, ogniowe, piwniczne. Można zastosować go również do wypełniania szkieletowych konstrukcji, wykańczania wnętrz czy prac renowacyjnych. Z tego względu warto poszukać odpowiedniej hurtowni, która będzie w stanie dostarczyć każdą niezbędną ilość na terenie Warszawy i okolic, w dodatku w zawsze atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni materiałów budowlanych ELMAS, ponieważ posiadając szeroki wybór gazobetonu H+H w Warszawie, zawsze konkurencyjne ceny i ogromne doświadczenie w branży. Jesteśmy w stanie zapewnić materiały najwyższej jakości oraz cenne, fachowe doradztwo.