OFERTA

zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

ocieplenia

KONTAKT:
Ocieplenia wewnętrzne Ewa Kuna
tel: 664 039 908
mail: e.kuna@elmas.com.pl
Krzysztof Sowa
tel: 603 794 184
mail: k.sowa@elmas.com.pl
Ocieplenia zewnętrzne
STYRODURY I PIANY PUR
Maciej Rusiecki
tel: 604 971 088
mail: m.rusiecki@elmas.com.pl

OCIEPLENIA ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

mieszalnia

KONTAKT:
Sklep
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl
drewnopochodne

KONTAKT:
Anna Bogucka
tel: 695 595 758
mail.: elmas@elmas.com.pl
Grzegorz Sowa
tel: 691 756 681
g.sowa@elmas.com.pl  

PŁYTY OSB,
SKLEJKI

płyta gips

KONTAKT:
Renata Rojek
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 728 476 310
+48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

Płyty karton-gips i akcesoria

eleketro

KONTAKT:
Artur Sowa
tel: 691 756 682
mail: a.sowa@elmas.com.pl
Maciej Rusiecki
tel: 604 971 088
mail: m.rusiecki@elmas.com.pl

NARZĘDZIA I ELEKTRONARZĘDZIA

chemia budowlana

KONTAKT:
Sklep
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

Chemia
budowlana

zamonocwan

KONTAKT:
Artur Sowa
tel: 691 756 682
mail: a.sowa@elmas.com.pl

TECHNIKA
ZAMOCOWAŃ

drzwi wejsciowe

KONTAKT:
Karolina Ptasznik
tel. kom. 728 819 279
mail.: k.ptasznik@elmas.com.pl  

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

hydro

KONTAKT:
Magdalena Bolek
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

Artykuły
hydrauliczne

elektryka

KONTAKT:
Renata Rojek

nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 728 476 310
+48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

Artykuły
elektryczne

art malarskie

KONTAKT:
Marzena Michalska
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

Artykuły
malarskie

farby

KONTAKT:
Sklep
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 607 562 816
+48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

FARBY
I IMPREGNATY

cegły i plytki

KONTAKT:
Emilia Sowa
tel.: 607 562 816
mail.: e.sowa@elmas.com.pl

Cegły
i płytki

ubrania

KONTAKT:
Monika Kołodziejczyk / Renata Rojek
nr tel.: (22) 789-0-789
tel./fax. (22) 773-34-43
tel. kom. +48 695 595 758
mail: elmas@elmas.com.pl

UBRANIA ROBOCZE i ODZIEŻ BHP

dachowe

KONTAKT:
Emil Walczyk

tel.: 607-965-603
mail: e.walczyk@elmas.com.pl
 

Pokrycia
dachowe

prime1

KONTAKT:
Emil Walczyk

tel.: 607-965-603
mail: e.walczyk@elmas.com.pl
 

Ogrodzenia systemowe i bramy garażowe

Copyright 2019 – ELMAS – Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych. Grupa PSB || Realizacja: DNS GROUP

Close Menu