Polskie Składy Budowlane

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o marce Elmas

Marka Elmas od lat znana jest jako rzetelna firma, działająca w charakterze jednej z najlepiej wyposażonych w regionie hurtowni materiałów budowlanych oraz składów budowlanych. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny oraz regularnie rozszerzany katalog produktów, pochodzących jedynie od sprawdzonych, zweryfikowanych dostawców i producentów.

Wybieramy wyłącznie ten asortyment, z którego sami chcielibyśmy korzystać. Posiadamy wiedzę fachową oraz doświadczenie, które pozwala nam udzielać naszym Klientom cennych rad oraz wsparcia na każdym etapie budowy czy remontu.

Najlepsze marki w jednym miejscu

Proponujemy materiały uznanych i renomowanych producentów, zarówno z polskiego, jak i zagranicznego rynku. Oferujemy także profesjonalne narzędzia budowlane, dzięki którym każda ekipa budowlana dobrze wykona swoją pracę.

Obecnie w naszym sklepie można znaleźć ponad 8000 różnych artykułów, w tym profesjonalnych narzędzi do prac budowlanych, jak i sprzętu oraz materiałów wykończeniowych.

Transport na wskazane miejsce

We własnym zakresie organizujemy transport wszystkich zakupionych materiałów do naszych Klientów. Rozwiązujemy w ten sposób problematyczną kwestię dowozu hurtowej ilości materiałów na budowę oraz redukujemy koszty z nim związane. Dysponujemy w tym zakresie flotą samochodów dostawczych, dostosowanych do trudnych warunków panujących na placach budowy.

Fachowe doradztwo

W zakresie doradztwa stawiamy na konkrety – nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc oraz poradę. Znamy się jak nikt na oferowanych produktach, materiałach i ich zastosowaniu oraz na specjalistycznym sprzęcie. Rodzaj produktów dobieramy zawsze do indywidualnego zapotrzebowania.

Gwarancja ciągłości dostaw towaru

Nasz magazyn stale rozbudowujemy o nowości, dbamy również o regularne uzupełnianie zapasów. W ten sposób współpracujący z naszą firmą inwestorzy oraz ekipy budowlane nie zwalniają ani na chwilę — mogą bez przerw i niepotrzebnej straty pieniędzy kontynuować swoją pracę. Za płynność dostaw odpowiada bliska, partnerska współpraca z największymi dystrybutorami oraz bezpośrednio z producentami.

Atrakcyjne promocje

Dla naszych Klientów mamy również liczne promocje. Ceny dziesiątek naszych produktów są regularnie obniżane, aby zachęcić do zapoznawania się z nowymi markami i ich popularnymi wyrobami oraz by choć odrobinę odciążyć inwestorski budżet. Do każdej promocji produkty i akcesoria dobieramy rozsądnie i w sposób przemyślany, aby każdy, niezależnie od potrzeb, mógł wśród najniższych cen znaleźć coś dla siebie.