Zabudowa gips karton » Norgips

Zabudowa gips karton

NORGIPS jest firmą obecną na polskim rynku od 1993 roku. Od 2004 r. działamy jako spółka 
z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. 

Oferujemy wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Systemy te wykonane są z odpowiednich rodzajów płyt gipsowo - kartonowych, profili systemowych, gipsów szpachlowych 
i klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów.

Stosowanie kompletnych systemów NORGIPS gwarantuje wysoką jakość wykonanej zabudowy.

Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikatydeklaracje zgodności oraz inne wymagane dokumenty pozwalające na ich stosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym.

Doskonała jakość produktów sprawia, że są one z powodzeniem sprzedawane także na LitwieŁotwie,Białorusiw EstoniiObwodzie KaliningradzkimSłowacjiRumuniiBułgariiFrancjiCzechach oraz na Węgrzech.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko bezpłatne dostawy pełnego asortymentu produktów, ale również doradztwo techniczne w formie serwisu oraz szkolenia dla dystrybutorów i wykonawców.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą całą Polskę. W zależności od miejsca działalności w każdej chwili możecie Państwo zwrócić się do jednego z naszych reprezentantów. Współpracujemy z największymi polskimi hurtowniami materiałów budowlanych oraz marketami budowlanymi, do których także serdecznie zapraszamy.