Tynki » Kabe

Tynki

 
ofirmie
 
 
IZOHAN jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której początki sięgają roku 1989. Od 2006 roku firma jest w strukturach Grupy ATLAS. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów chemii budowlanej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz surowców najwyższej klasy wyroby firmy IZOHAN są łatwe w stosowaniu, a jednocześnie niezawodne i skuteczne w działaniu. Nad jakością produkowanych materiałów czuwa Zakładowe Laboratorium Kontroli Jakości. 

Firma posiada wdrożony system jakości i otrzymała certyfikat ISO 9001:2000. Wszystkie produkty posiadają odpowiednio atesty, aprobaty i certyfikaty dopuszczające je do obrotu na rynku budowlanym. Podstawę oferty firmy stanowią kompleksowe systemy do wykonywania hydroizolacji. Można wśród nich znaleźć zarówno tradycyjne wyroby bitumiczne, jak i innowacyjne ekologiczne materiały mineralne. IZOHAN posiada ponadto w sprzedaży środki do renowacji i odgrzybiania zawilgoconych budowli, masy naprawcze i ochronne dla drogownictwa, farby elewacyjne oraz posadzki, fugi i kleje do płytek ceramicznych.

Chcemy, aby nasi Klienci mówili, że nasza firma jest dobrze zorganizowana, a sposób w jaki na co dzień działamy oraz wszystko co robimy, to odzwierciedla.

 
 
certyfikaty
 
  W ciagu kilkunastoletniej działalności nasze wysiłki zostały wielokrotnie nagrodzone licznymi certyfikatami i wyróżneiniami. Poniżej przedstawiamy niektóe z nich.
 
  Certyfikat ISO 9001-2000
W dniu 29 maja 2003 r. firma IZOHAN Sp. z o.o. uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normą ISO 9001:2000. 
ISO 9001 jest międzynarodowym standardem dla systemów zarządzania jakością. Odnosi się do procesów decydujących o wytworzeniu produktu albo usługi, jakich dostarcza swoim Klientom przedsiębiorstwo. Określa zasady systematycznej kontroli nad poszczególnymi czynnościami, aby uzyskać pewność, że potrzeby i oczekiwania Klientów są spełnione. Certyfikat ten jest naturalną konsekwencją dbałości firmy o wysoki standard jej wyrobów i usług. Zastąpił on dotychczasowy dokument, Certyfikat ISO 9001:1994, którym firma legitymowała się od ponad trzech lat.
 
  Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska
W dniu 27 kwietnia 2001 r. firma IZOHAN Sp. z o.o. uzyskała Nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w XI edycji Konkursu na najlepsze produkty i usługi.

Do Konkursu zostały wytypowane produkty IZOHAN ekofolia – półpłynna folia izolacyjna oraz IZOHAN ekogrunt – głębokopenetrujący roztwór gruntujący. Tworzą one nowoczesny, ekologiczny i bardzo prosty w stosowaniu system izolacji pomieszczeń o wzmożonej wilgotności.
 
  Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play
W grudniu 2010 roku firma IZOHAN Sp. z o.o. po raz jedenasty z rzędu została laureatem konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play". 

Osiągnięty sukces jest wynikiem pracy zespołowej wszystkich członków nagrodzonej organizacji. Zdobyte wyróżnienie świadczy o wysoce etycznym zachowaniu firmy w kontaktach z kontrahentami, klientami, pracownikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową. Potwierdza jej solidność i uczciwość, podejmowanie działań służących interesom całego jej otoczenia. Świadczy nie tylko o wysokiej jakości oferowanych na rynku budowlanym materiałów, ale również o profesjonalnej, kompleksowej obsłudze, na którą może liczyć każdy klient. 
 
  Tytuł Gazela Biznesu 2010
  Dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” po raz kolejny opublikował ranking „Gazele Biznesu”. O wyjątkowości tego tytułu decyduje fakt, iż o zakwalifikowaniu firmy do zestawienia nie decyduje jakiekolwiek jury. Decydują o nim wyłącznie wyniki osiągane przez przedsiębiorstwa - i to aż z trzech lat. Gazelą 2010 mogła zostać firma, która rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 prowadząc ją nieprzerwanie do dziś i której przychody ze sprzedaży w roku bazowym 2007 mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych. Ponadto Gazela w latach 2007-09 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży i ani razu nie odnotowała straty. 

„Gazela Biznesu” ma jeszcze jedną cechę, która wyróżnia ją na rynku - nieskazitelną reputację, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników oraz skarbu państwa. IZOHAN znalazł się zatem w gronie dynamicznych, aktywnych w obrocie gospodarczym przedsiębiorstw, których dewizą jest jawność działania.