Systemy dociepleń » Kabe

Systemy dociepleń

O firmie

 
Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku. W ciągu ponad 15  lat działalności w Polsce ugruntowaliśmy swoją pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak : masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.
 
Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć działu badawczo – rozwojowego naszej rodzimej firmy Karl Bubenhofer AGz Gossau, pozwalają na stałe wzbogacanie naszej oferty o nowoczesne produkty nowej generacji. KABE Farben, jako pierwsza firma na świecie, opracowała  w 1999 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków, stając się prekursorem            i liderem w dziedzinie technologii produktów mineralnych, opartych na bazie niskoalkalicznego potasowego szkła wodnego.
 
Misją naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych produktów dekoracyjno- ochronnych tak, aby zawsze cieszyły się pełna aprobatą i zaufaniem naszych Klientów – solidnie spełniając swoje zadanie przez długie lata… Szeroki asortyment produktów adresowany jest zarówno do profesjonalistów: Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów i Konserwatorów Zabytków, jak również do Użytkowników Indywidualnych. Ciągle dążąc do tego, aby produkty ze znakiem Farby KABE cieszyły się zaufaniem Klientów, firma nieustannie optymalizuje wszelkie aspekty związane z jakością, łatwością aplikacji i dostępnością naszej oferty produktowej. Produkty marki Farby KABE wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi normami CertyfikatuZarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz Certyfikatu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych  zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu.
 
Znakiem naszych czasów są nowatorskie rozwiązania jak np. kompletne systemy ociepleń. Firma Farby KABE Polska oferuje 8 systemów ociepleń „KABE THERM” odpowiadających wymogom rynku i oczekiwaniom Klientów. Stosowane przez nas rozwiązania spełniają wszystkie europejskie wymagania techniczno-budowlane, a systemy „KABE THERM EPS” i „KABE THERM MW” posiadają   Europejską Aprobatę Techniczną – ETA.  Farby Kabe to firma o ugruntowanej pozycji w segmencie produktów i systemów do renowacji zabytków. Na naszej liście referencyjnej znajduje się wiele znanych obiektów zabytkowych m.in.  Wilanów, Zamek Królewski w Warszawie, Klasztor Jasna Góra inne.
Produkty Farby KABE dostępne są w sieci dystrybucji na terenie całego kraju.