Sklejka

Sklejka

Szukasz najlepszej sklejki, która pozwoli Ci na prowadzenie profesjonalnych prac budowlanych lub wykończeniowych? Nasza hurtownia budowlana od wielu lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości materiały do budowy i wykończenia domu. W naszej ofercie znajdziesz również sklejki, które doskonale sprawdzą się w wielu pracach budowlanych.

Tylko wysoka jakość

Zadbaliśmy o to, aby oferowane sklejki były najwyższej jakości. Dlatego też sprzedajemy produkty od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Gwarantują oni bardzo dobre właściwości użytkowe swoich produktów. To daje Ci pełne zadowolenie i niezwykle szerokie spektrum zastosowań sklejek.

Szeroki wybór produktów

Wśród naszych produktów znajduje się m.in. sklejka antypoślizgowa. Jest ona oklejona specjalnym materiałem, dzięki czemu skutecznie eliminuje możliwość poślizgnięcia się. Bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie ważna jest stabilność chodzenia i występuje duża wilgoć. Sklejka szalunkowa znalazła bardzo szerokie zastosowanie w tradycyjnym budownictwie. Może być wykorzystywana do wyrównywania powierzchni ścian, podłóg czy dachów. W takich miejscach niekiedy bardzo ważny jest nawet 1 centymetr. Dzięki sklejce jest możliwe uzyskanie idealnej jednolitości i stabilności wymiarowej, także podczas zmiennych warunków pogodowych. Inną propozycją w naszej ofercie jest sklejka wodoodporna. Podobna do antypoślizgowej i również oklejona wysokiej jakości materiałem, który zapobiega nasiąkaniu wodą. Dzięki temu sklejka jest odporna na wilgoć i nadaje się wszędzie tam, gdzie wymaga się od niej tego, aby nie pęczniała i nie gniła po dłuższym czasie użytkowania.

Pomoc fachowców

Nie masz doświadczenia i nie wiesz jaka sklejka sprawdzi się u Ciebie? Nasi pracownicy bardzo chętnie przedstawią Ci szczegółowo zastosowanie poszczególnych rozwiązań oraz pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. To z pewnością zaoszczędzi Twój czas i zdecydowanie zwiększy szansę zakupu materiału, który będzie dopasowany do Twoich preferencji.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą sklejek. Z pewnością się nie zawiedziesz!