Rynny » Profil

Rynny

 

PROFiL® Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o. z siedzibą w Pile. REGON 570358272; NIP 764-21-00-379; KRS 0000106513.

        Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC PROFiL® powstała w 1982 roku. Obecnie jest nowoczesną fabryką, która sprzedaje swoje produkty w całej Polsce i poza jej granicami. Fabryka produkuje kompletne systemy wodociągowe i kanalizacyjne oraz systemy rynnowe.
                Osiągnięcia firmy 
PROFiL® doczekały się licznych dowodów uznania. W roku 1997 została uhonorowana tytułem Lider Przedsiębiorczości. Dwa lata później, otrzymała Złotą Kielnię pisma Profile i Grand Prix I Wielkopolskiej Wystawy Gospodarczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Znacznym osiągnięciem jest zdobycie zaszczytnego tytuł Lidera Rynku, oraz znamiennej  nagrody "Teraz Polska", za system rur strukturalnych PROCOR®. Na przełomie wieku inny produkt firmy, a mianowicie system orynnowania dachu  PROFiL®, otrzymał statuetkę "Złotego Hipolita" oraz prawo do oznaczania zastrzeżonym znakiem "DOBRE BO POLSKIE".
        Rok 2007 okazał się kolejnym sukcesem. Na powierzchni 6 ha został otwarty nowoczesny Zakład Produkcji Kształtek 
PROFiL-2. W grudniu 2010 roku prezes firmy PROFiL® Pan Jerzy Cerba, został odznaczony przez Pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, za wybitne zasługi dla rozwoju budownictwa i gospodarki narodowej.