Rynny » Kaczmarek

Rynny

Kilka słów o nas
KA-CZMAREK sp. z o. o. S.K.A. jest największą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
 
Od początku specjalista
 

Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych.

W 1985 roku rozpoczęliśmy produkcję folii z PVC, a w kolejnych latach na bazie zdobytych doświadczeń, wprowadziliśmy i poszerzaliśmy zakres produkcji o systemy wodociągowe, gazowe i kanalizacji sanitarnej.

Rodzinna firma
 

Od prawie 30 lat Firma KA-CZMAREK istnieje w rodzinnej miejscowości Malewo w Wielkopolsce.

Dzięki zasadom lojalności, uczciwości i budowaniu sukcesu na zaufaniu, firma nadal jest zarządzana rodzinnie. 

Daje to poczucie bezpieczeństwa właścicielom oraz wszystkim pracownikom. 
Zawsze możemy na sobie polegać.


Praca to współpraca
 

Sukces firmy nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie, odpowiedzialność i profesjonalizm zatrudnionych w niej ludzi. Nasi pracownicy, niezależnie od stanowiska które zajmują, są w pełni świadomi zasad funkcjonowania firmy. 
Przez co lepiej rozumieją i utożsamiają się z jej celami.

Tak jak fachowość, ważna jest także dobra atmosfera. O tym, że w firmie stwarzamy sprzyjający klimat do pracy i współpracy może świadczyć fakt, że rotacja wśród pracowników jest na bardzo niskim poziomie. Tworzymy zgrany, profesjonalny zespół.

Tylko tak można osiągnąć prawdziwy sukces.

Przede wszystkim jakość
 

Stała i niezmienna jakość - to priorytet firmy
KA-CZMAREK. Wysoko wykwalifikowana kadra i specjalistyczny sprzęt w laboratoriach firmy, gwarantują nieustanną kontrolę nad produkowanym asortymentem. Nowoczesne linie technologiczne do produkcji rur i kształtek, wsparte najnowszej generacji technologiami, pozwalają nam uzyskać produkty o wysokiej jakości, odpowiadającej wymaganym normom.

Stałą jakość oferty i niezmienne parametry produkcji zapewnia nam również zakup surowca zawsze u tych samych, sprawdzonych producentów. Około 90% komponentów niezbędnych do produkcji wyrobów z PVC pozyskujemy od polskich dostawców, natomiast surowiec do wyrobów z PP i PE dostarczają nam kontrahenci zagraniczni.

Oficjalnym potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów firmy KA-CZMAREK są certyfikaty:
ISO 9001 i ISO 14001


Logistycznie, logicznie, nowocześnie
 

Aby zapewnić Klientom najwyższą jakość zarówno produktów jak i usług, ze szczególną starannością podchodzimy do zagadnień logistycznych.

Nad problemem sprawnego magazynowania czuwa nowoczesny system komputerowy, który zarządza i koordynuje pracę magazynów i hurtowni. 

Pozwala to na bieżąco monitorować sytuację i sprawdzać czy poszukiwany produkt znajduje się w magazynie. Znacznie usprawnia to realizację zamówień, a tym samym zapewnia satysfakcję Klientów.

Zadowolony Klient
 

Istniejemy, by zapewnić satysfakcję Klientom. To podstawa naszego funkcjonowania i wszelkich działań podejmowanych w firmie.

Elastyczność to jedna z tych cech, która sprawia, że ciągle rośnie zaufanie odbiorców do naszej firmy.

Kompleksowe zaopatrzenie inwestycji budowlanych zapewnia komfort pracy odbiorcom naszych produktów.

Odpowiedzialność w kontaktach z Klientami gwarantuje, że współpraca nawet przy bardzo dużych inwestycjach, zawsze przebiega sprawnie i bez zakłóceń.


Rośniemy w siłę
 

Firma KA-CZMAREK nieprzerwanie poszerza asortyment. Nie byłoby to możliwe bez powiększania samej fabryki. W ciągu 12 lat istnienia nastąpił znacząco jej rozwój.

W 1991 roku, kiedy rozpoczynaliśmy działalność, powierzchnia hal produkcyjnych wynosiła 1 100m2, a teren przedsiębiorstwa liczył 5 000m2. Dzisiaj hale produkcyjne i magazyny kryte zajmują powierzchnię dziesięciokrotnie większą - 11 100m2. Jeszcze większe zmiany widoczne są na obszarze zajmowanym przez fabrykę - to blisko 96 000m2.

Inwestycje w przyszłość
 

Nowe wyzwania, jakie stawia rynek, dopingują nas do nowych inwestycji.

Nie szczędzimy sił i środków, aby innowacyjność była naszym najpoważniejszym atutem. Dążymy do tego, by firma była identyfikowana przez Klientów jako producent kreatywny i nowoczesny.

Najnowsza realizacja firmy to wdrożenie produkcji skrzynek odsączających HYDRO-BOX.
Do produkcji tego systemu wykorzystujemy jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie.