Płyta OSB

Płyta OSB

Zależy Ci na wysokiej jakości płytach OSB, które świetnie nadają się do prowadzenia różnych prac budowlanych? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości płyty OSB, które spełnią Twoje najwyższe wymagania.

Wysoka jakość i wiele zastosowań

Oferowane przez nas płyty OSB mają bardzo niską nasiąkliwość, są odporne na wilgoć zawartą w powietrzu, jak i również nie pęcznieją. To sprawia, że możesz z powodzeniem wykorzystywać je przy budowie budynków w technologii szkieletowej. Nie musisz bać się o wrażliwość płyt na warunki atmosferyczne.

Płyta OSB może być bardzo szeroko wykorzystywana nie tylko w pracach budowlanych, ale i wykończeniowych. Stosuje się je do budowy podłóg i stropów, poszyć dachowych oraz belek dwuteowych. Płyty OSB można bardzo łatwo docinać, co sprawia, że praca z nimi jest łatwa i szybka.

Najczęściej wykorzystywane są do:

- budowy schodów, podestów i wybiegów
- konstrukcji regałów i szafek
- budowy skrzyń transportowych
- wzmocnienia mebli tapicerowanych
- pokryć dachowych
- remontów
- wykonywania ścian w barakach oraz campingach
- konstrukcji stosik wystawowych
- wykonywania szalunków betonowych

Fachowe doradztwo

Na rynku dostępnych jest obecnie kilka różnych rodzajów płyt OSB. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, jakie sprawdzą się w Twoim przypadku, to nasza obsługa służy pomocą. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na swojej pracy i zapewniają doradztwo w doborze rozwiązań dopasowanych do oczekiwań. Dlaczego właśnie technologia OSB? Płyta taka bardzo mocno przydaje się w pracach budowlanych. Jest jednym z najpopularniejszych i tańszych rozwiązań stosowanych w budownictwie. Idealnie sprawdza się jako zastępstwo tradycyjnego deskowania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że płyty OSB sprawdzą się również u Ciebie. Nasz skład budowlany mieści w mieście Warszawa.