Farby » Beckers

Farby

 

Ekologia wywiera nieustannie rosnący wpływ na codzienne życie. Coraz więcej osób dostrzega konieczność dbałości o przyrodę, a proekologiczne zachowania stają się naturalnym wyborem. Częściej niż kiedyś poszukujemy też certyfikowanych produktów: ekologicznych, pozbawionych alergenów, bezpiecznych – zarówno dla nas, jak i dla środowiska.

Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby marki Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością produktów.
 

Certyfikat EU Ecolabel

Ecolabel jest najważniejszym, europejskim wyróżnieniem przyznawanym produktom spełniającym normy w zakresie ochrony środowiska. Certyfikat Ecolabel to nie tylko potwierdzenie ekologicznej receptury farby, ale i wysokiej jakości produktu. Produkty oznaczone tym znakiem nie zawierają substancji toksycznych ani rakotwórczych.

Warunkiem otrzymania wyróżnienia Ecolabel jest pozytywne przejście opracowanych przez European Union Ecolabelling Board (EUEB) rygorystycznych testów. Produkt musi też spełniać najwyższe normy środowiskowe w całym cyklu życia produktu - od surowców po utylizację.