O FIRMIE

Firma ELMAS działa na rynku nieprzerwanie od 26 lat. Przedmiotem jej działalności jest sprzedaż detaliczna i hurtowa materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz towarowy transport drogowy. Firma w swojej ofercie posiada ponad 8.000 różnego rodzaju produktów budowlanych. Oferujemy artykuły najwyższej jakości renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie posiadamy również wszelkiego typu narzędzia. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie budowy od fundamentu po dach. Nasz wykwalifikowany personel jest gwarancją profesjonalnej i fachowej obsługi. Organizujemy seminaria i szkolenia dla wykonawców.

Dysponujemy mieszalnikami farb i tynków, posiadamy duży wybór narzędzi w naszej wypożyczalni oraz giętarkę do parapetów. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym Credit Agricole oraz systemie kredytowym Kart Kedytowych PSB. Jesteśmy firmą handlową, która nie tylko prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych, ale również świadczy usługi transportowe. Posiadamy własny tabor samochodowy (ciągniki siodłowe z naczepami, samochody dostawcze, samochód ciężarowy- wywrotka, dwa samochody ciężarowe z dźwigiem przeładunkowym HDS).

"ELMAS" jest udziałowcem Grupy Polskie Składy Budowlane S.A. zrzeszającej największe składy budowlane w Polsce. Jeśli budujesz dom, remontujesz mieszkanie lub wykonujesz usługi budowlane- sprawdź naszą ofertę i odwiedź nasz Skład.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego składu znajdującego się w miejscowości Zakręt k/Warszawy przy ul.Lubelskiej 32